• Dokunacağınız her yürek geleceğe güvenle yürüyecek
  • MALATYA ASP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
  • BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
  • TURGUT EKİCİ HALISAHA LİGİ FİNAL PROGRAMI
  • GEÇMİŞ VE GELECEĞİN BULUŞMASI
  • 2. GELENEKSEL BULUŞMA PROGRAMI
  • ERKAN TAŞDEMİR HALISAHA LİGİ ÖDÜL VE PLAKET TÖRENİ
  • ERKAN TAŞDEMİR HALI SAHA LİGİ ŞAMPİYONU ERKEK YETİŞTİRME YURDU TAKIMI
UMUDUN
YEŞERDİĞİ
HER YERDE
BİZ VARIZ
MALATYA YADER
UMUDUN YEŞERDİĞİ HER YERDE
türkbayrağı
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret166533
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARI
BİZDE VARIZ
YARDIMLARINIZ İÇİN
İSTİHDAM REHBERİ
MERAK ETTİKLERİNİZ
TEŞEKKÜR EDERİZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


DERNEKLER KANUNU
KPSS BAŞVURU EKRANI
CANLI DESTEK

Bizler devlet korumasında büyüyen bireyler olarak devletimizi seviyoruz Devlet Korumasında büyümek kendisini büyüten kendisine sahip çıkan devletine ihanet etmeyen vergileri ile büyüdüğü halkına ihanet etmeyen kişilere yurt çocuğu denir.

Çayyolu'ndaki Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde “hizmetli” olarak çalışan İsmail Öztepe yıllardır dişinden tırnağından artırdığı tüm birikimini kampanyaya bağışlamak istedi.
BU ÇOK OLUR

Öztepe, hesabındaki 50 bin lirayı “Şehitlere feda olsun” deyip vermek istedi. Ancak banka görevlisi, “Her yerden yardım geliyor bu rakam çok yüksek” deyip sadece 10 bin lira bağış yapmasına izin verdi.
SİVİL KAHRAMAN

Başta çalıştığı okuldaki idareciler ve öğretmenler olmak üzere yaptığı bağışla herkesi duygulandıran İsmail Öztepe darbe teşebbüsünün sivil kahramanı olarak gösterildi.
YUVADA BÜYÜDÜ

50 yaşındaki hizmetlinin hayat hikayesi ise yaptığı fedakarlığı daha da anlamlı kıldı. Annesi onu dünyaya getirdiğinde bir sokağa terk etti. Polislerce bulunup Keçiören Çocuk Yuvası'na götürüldü. 18 yaşına kadar yuvada büyüdü. Daha sonra Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kaldı.
HİZMETLİ YAPILDI

Devlet, Öztepe'ye büyüdükten sonra da sahip çıktı. Askerlik görevini yaptıktan sonra Öztepe Milli Eğitim Bakanlığı'nca hizmetli kadrosuna alındı. Çalışkanlığı ile okul yöneticilerinin takdirini toplayan Öztepe, hiç evlenmedi.
ÇÖP TOPLADI

Fedakar hizmetli, gündüzleri okulda çalıştı, geceleri ise çöplerden kağıt, plastik vb. atıkları topladı. Toplayıp sattığı çöp paralarını da biriktirdi. Öztepe, Yenikent'teki TOKİ konutlarından kredili ev satın aldı. Ancak evinde hiç oturmadı.
darbenin-sivil-kahramani-880-2
YETİMLERE VERDİ

İsmail Öztepe, yıllarca kredisini ödediği evini kendisi gibi yurtlarda büyüyen iki üniversite öğrencisine, “Mezun olana kadar oturun” deyip hayır duası almak için onlara tahsis etti. Maaşı ve çöp toplamadan elde ettiği gelirle yurt çocuklarına yardım eden Öztepe erdemli yönünü herkesten gizledi.
ÇOK ETKİLENDİ

Öztepe, 15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY üyesi cuntacıların Kobra helikopterlerce vurduğu Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü görünce çok etkilendi, gözüne uyku girmedi. Bir sabah uyandığında hemen bankanın yolunu tuttu. Kurtuluş'taki Ziraat Bankası Şubesi'ne gitti. Banka görevlisine, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz için açılan kampanyaya destek vermek istiyorum. Hesabımdaki 50 bin lirayı bağışlamak istiyorum” dedi.
BURUK AYRILDI

Banka görevlisi, “Ülkenin dört bir köşesinden yardım geliyor. Bu çok fazla. 10 bin TL bağışlaman yeterli olur” deyip 10 bin lira bağış yapmasına izin verdi. 10 bin liralık bağış dekontunu alan İsmail Öztepe'nin sevinci buruk kaldı. Öztepe'nin yakın çevresine, “Yapamadığım bağışı şehit aileleri ve gazilere olan görevimiz için harcayacağım” dediği öğrenildi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
413 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MALATYA YADER
YÖNETİM KURULUMUZ
SİTEMİZE ÜYE OLUN
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
GÖNÜLLÜMÜZ OL
TERCİHLER
3413 SORGULAMA
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
YARDIMLARINIZ İÇİN
YURT ANILARIMIZ
ANILARIMIZ
MALATYA DAN HABERLER


REKLAM ALANI
BU ALANA

REKLAM

VERMEK İÇİN

YÖNETİM

KURULUMUZA

MESAJ

BIRAKINIZ
RESİM DÜZENLE