• Dokunacağınız her yürek geleceğe güvenle yürüyecek
  • MALATYA ASP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
  • BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
  • TURGUT EKİCİ HALISAHA LİGİ FİNAL PROGRAMI
  • GEÇMİŞ VE GELECEĞİN BULUŞMASI
  • 2. GELENEKSEL BULUŞMA PROGRAMI
  • ERKAN TAŞDEMİR HALISAHA LİGİ ÖDÜL VE PLAKET TÖRENİ
  • ERKAN TAŞDEMİR HALI SAHA LİGİ ŞAMPİYONU ERKEK YETİŞTİRME YURDU TAKIMI
UMUDUN
YEŞERDİĞİ
HER YERDE
BİZ VARIZ
MALATYA YADER
UMUDUN YEŞERDİĞİ HER YERDE
türkbayrağı
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret166426
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARI
BİZDE VARIZ
YARDIMLARINIZ İÇİN
İSTİHDAM REHBERİ
MERAK ETTİKLERİNİZ
TEŞEKKÜR EDERİZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


DERNEKLER KANUNU
KPSS BAŞVURU EKRANI
CANLI DESTEK

Derneğimiz tarafından Miad Sevgi Evlerinde Düzenlendi.

MİAD Sevgi Evleri Bahçesinde gerçekleştirilen iftar programına; MİAD Sevgi evlerinde kalan gençler, Erkek Yetiştirme Yurdu Sevgi Evlerinde kalan gençler, Dernek Yönetim Kurulu ile dernek üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay TAŞ, İl Müdür Yardımcısı Cevdet TATAR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların İdarecileri, öğretmenleri ile çok sayıda davetli katıldı. 

Malatya YADER'in girişimleri ile Malatyalı gönüllü iş adamlarının katkıları ile gerçekleştirilen iftar programı öncesinde bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mehmet ÇOLAK, "değerli misafirler, sevgili gençler, Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği olarak kurulduğumuz günden bu yana sayısız etkinlikler sayısız programlarla zaman zaman bir araya geldik, birlikte olduk. Dernek olarak her zaman bu kuruluşları kendi baba evimiz olarak gördük, öylede görmeye devam edeceğiz. Kuruluş amaçlarımızın başında gelen yardımlaşma birlik beraberlik ilkesi ile hareket eden derneğimiz, bu günde değerli gönüllü ağabeylerimiz ve Malatyalı İş adamlarımızın katkıları ile iftar programı gerçekleştiriyoruz. Burada katkı sunan emek veren başta değerli büyüklerimiz, Malatyalı işadamlarımıza ve bizleri hiç yalnız bırakmayan İl Müdürümüz Oktay TAŞ bey ve personellerine bu ortamı bizlere hazırlayan MİAD Sevgi evleri Müdürümüz, babamız olarak gördüğümüz Sevgili Nevzat ALGÜL ve kurum personellerine teşekkür ederim." dedi. 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay TAŞ yaptığı konuşmasında, ''böyle bir organizasyonun gerçekleşmesinden dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim Malatya YADER e çalışmalarında başarılar dilerim" dedi .

İftar öncesi eski ve yenilerin buluşması şeklinde geçen ve kurum korumasında bulunan gençler ile daha önce bu kurumlarda kalmış ve ayrıldıktan sonra kurdukları YADER aracılığı ile sürekli bir araya gelen gençler, "Yardımlaşmanın birlik ve beraberliğin kaynaşmanın en güzel örneğini göstermeye ve genç kardeşlerimize üzerimize düştüğü şekli ile ağabeylik ablalık, birer büyükleri olarak yanlarında olmaya devam edeceğiz." dediler.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1689 kez okundu

Yorumlar

SEVGİ EVLERİNDE İFTAR     14/07/2014 16:24

EN ERKEN GİDENLER SABRİYE VE BEN(AİLEM) OLDUK FAKAT ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNİ ALAMADIK BİRÇOK KİŞİYLEDE DAHA KONUŞMADIM OKADARKİ SOHBET GÜZELDİ VE BAHÇE RESMEN KIR BAHÇESİYDİ SERDAR TORAMANIN DÜĞÜNÜNÜ SEVGİEVLERİ BAHÇESİNDE DÜŞÜNDÜK OLURSA SÜPER OLUR AÇIK HAVA MİS GİBİ. BURALARA GELİP ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. TAVSİYE EDERİM BİZLERE KOLAYLIK YAPILIYOR DIŞARIDAN GELENLERE İSE RANDEVU İLE İZİN VERİYORLAR.
MAKBULE DİNÇ

MALATYA YADER
YÖNETİM KURULUMUZ
SİTEMİZE ÜYE OLUN
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
GÖNÜLLÜMÜZ OL
TERCİHLER
3413 SORGULAMA
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
YARDIMLARINIZ İÇİN
YURT ANILARIMIZ
ANILARIMIZ
MALATYA DAN HABERLER


REKLAM ALANI
BU ALANA

REKLAM

VERMEK İÇİN

YÖNETİM

KURULUMUZA

MESAJ

BIRAKINIZ
RESİM DÜZENLE