• https://www.facebook.com/yader44/
  • https://twitter.com/malatyayader
MALATYA YADER
türkbayrağı
SİTEMİZE ÜYE OLUN
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret183887
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARI
ANILARIMIZ
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ

Muş Yetiştirme Yurdundan ayrıldıktan sonra tekrar dönerek geride kalan kardeşleri için çalışmak isteyen onlara yol göstermek için önce dernek kurdular daha sonra başarılarını devam ettirerek ilerlettiler.

Muş yetiştirme Yurdunda devlet korumasında yetişen ve geçmişini unutmayarak, kendilerinden sonrada bu kurumlarda kalan gençlerin yetişmesinde yol gösterici olmak, yetişmelerine katkıda bulunmak amacı ile önce Muş Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneğini kurdular derneğin başına ise çok değerli öz verili çalışmaları ile her kesin taktirini kazanan örnek bir kişiliğe sahip değerli büyüğümüz Ferzande EMRE nin öncülüğünde güzel çalışmalara imza attılar.

Muş Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği ildeki gençlerin birleştirilmesinde ve bütünleşmesinde büyük katkılar sunmuş ve her kesimin taktirini kazanmış ve desteklerini almıştır.

işte bu büyük başarının ve güzel çalışmaların en büyük mimarı olan sevgili 
Ferzande EMRE dir.
Gerek çalıştığı kurum, gereksede görev aldığı sivil toplum kuruluşlarında her zaman başarı ve disiplinli çalışmayı benimsemiştir.

Profesyonel Futbol hakemliği yaparak Türkiye liglerinde çeşitli kategorilerde sayısız lig maçı yönetirken aktif sporun içerisinde olmuş ve halen faal gözlemci olarak görev yapmaktadır.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muş Şube Başkanlığını uzun yıllardır yürüten Ferzande EMRE bununla yetinmeyerek SODES kapsamında projeler hazırlayarak ilin gençlerinin spor ile uğraşmasını sağlamış, bu başarısının ve gayretinin meyvelerinide kurmuş olduğu voleybol takımının Türkiye Voleybol Federsayonu tarafından düzenlenen liglerde başarılar göstererek yükseldiği Türkiye Voleybol 3. Liginde  Muş ilini temsil eden Lalezar SPOR takımı ile bölgede başarılara imza atmaktadır.

Değerli büyüğümüz Ferzande EMRE yi kutlar başarılarının devamını dileriz.

Malatya Yader Yönetim Kurulu.


  


    


      


    1998 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MALATYA YADER
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
YARDIMLARINIZ İÇİN
RESİM DÜZENLE