• Dokunacağınız her yürek geleceğe güvenle yürüyecek
  • MALATYA ASP GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
  • BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
  • TURGUT EKİCİ HALISAHA LİGİ FİNAL PROGRAMI
  • GEÇMİŞ VE GELECEĞİN BULUŞMASI
  • 2. GELENEKSEL BULUŞMA PROGRAMI
  • ERKAN TAŞDEMİR HALISAHA LİGİ ÖDÜL VE PLAKET TÖRENİ
  • ERKAN TAŞDEMİR HALI SAHA LİGİ ŞAMPİYONU ERKEK YETİŞTİRME YURDU TAKIMI
UMUDUN
YEŞERDİĞİ
HER YERDE
BİZ VARIZ
MALATYA YADER
UMUDUN YEŞERDİĞİ HER YERDE
türkbayrağı
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret166426
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARI
BİZDE VARIZ
YARDIMLARINIZ İÇİN
İSTİHDAM REHBERİ
MERAK ETTİKLERİNİZ
TEŞEKKÜR EDERİZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


DERNEKLER KANUNU
KPSS BAŞVURU EKRANI
CANLI DESTEK

Malatya SHÇEK SPOR takımı iftar yemeğinde bir araya geldiler.

SHÇEK SPOR KULUBÜ TARAFINDAN İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ
Aile ve Sosyal Politkalar İl Müdürlüğü Bünyesinde Faaiyet gösteren SHÇEK SPOR kulübü Malatya Erkek Yetiştirme Yurdu Sevgi Evlerinde kurumda kalan gençler ile sporcuların katıldığı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müfettişi Mehmet KUTLU Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü ve Kulüp Başkanı OKTAY TAŞ İl Müdür Yardımcısı Cevdet TATAR ile Kurum personelinin yanı sıra TFF Malatya Bölge Müdür Fahrettin ESERDİ ASKF Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR, Futbol İl Temsilcisi Kahraman FIRAT, TFFHGD Şube Başkanı Mutlu DALBUDAK, Saha Komiserleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Nurettin DOĞAN ve Nurettin KARAAĞAÇ Malatya Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Başkanı Mehmet ÇOLAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
SHÇEK antrenör Mikail Tuluk katıldı.Yemek organizasyonunu yapan SHÇEK Spor Kulübü Başkan Vekili İlhan Yabaş, ''Yaklaşık 2 yıldır faaliyet gösteren kulübümüzün kuruluşundan bugüne kadar her türlü faaliyetine katkı verenlere teşekkür ederim. Bizler spor yapmanın, doğru bir faaliyet olduğunu düşünüyoruz, ama sporu bu kulübün çatısı altında yapmanın daha da güzel ve doğru bir faaliyet olduğu kanısındayız. Bu kulübün her bir sporcusu bizim için önemlidir ve özeldir. Bu çatı altında harcadıkları emek ve özveriden dolayı her bir sporcumuza ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Kulübümüzün kuruluş amacında, gençlerimiz spor yapsın ama kardeşçe yapsın, ama ahlaklıca yapsın kazanmak arzusu herkeste olduğu kadar bizde de elbette var, ama hiç bir zaman önceliğimiz sportif başarı olmadı, olmasını da doğru bulmuyoruz. Bizim için öncelik ve başarı gençlerimizin zamanını ve enerjisini doğru işlerde harcamalarıdır. Bu amaca katkı sunan her bir kuruma, sivil toplum örgütlerine ve her bir ferde teşekkür eder desteklerinin devamlılığını temenni eder İftar programının yemeğini üstlenen Kulüp antrenörü Mikail TULUK ve Bahçesaray Yemek Fabrikası sahibi Ekrem DURAN a ve her fırsatta yanlarında olan Malatya spor taban birliği başkanlarına teşekkür etti.
Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Oktay TAŞ ise kulübümüzün amacı kurumumuzun bakım ve korunması altında bulunan gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak yarışmacı kişiliklerinin yanı sıra toplum ile iç içe olmalarını sağlamak ve yetenekli olan gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak amacı ile faaliyet gösteren Kurumumuz ve Daha Önce Bu Kurumlarda yetişen Gençlerimiz tarafından kurulan Yetiştirme Yurtlarından Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği ( YADER)  yönetimi tarafından ortak çalışmaları sonucu faaliyetini sürdürmektedir bu anlamda bizlere destek veren herkese teşekkür ederim dedi.
Gecede bir konuşma yapan TFF Malatya Bölge Müdür Fahrettin ESERDİ bu güzel davetten dolayı teşekkür ederim, kurum korunması altında bulunan gençler bizim çocuklarımız onlara bölge Müdürlüğü olarak üzerimize düşen her türlü yardımı yapmak bizim görevimiz dedi.
ASKF Başkanı Seyfullah ÖZDEMİR de teşekkür ederek her konuda gençlerin yanında olduklarını belirtti ve SHÇEK SPOR ‘un Malatya amatör ligine renk kattığını oynadığı müsabakalarda centilmence yaptıkları mücadeleden dolayı kulüp yönetimini sporcularını ve Antrenör Mikail TULUK ‘u kutluyorum dedi.
Malatya YADER Yönetim kurulu başkanı Mehmet ÇOLAK yaptığı açıklamada iftar programına emeği geçen herkese teşekkür ederim bizleri yalnız bırakmadıkları için dernek olarak kardeşlerimize yapılan her türlü hizmeti kendimize görev sayarak çalışmalarımızın devam ediyoruz böyle güzel ortamlar bizleri sevindirirken gelecek içinde yapılacak çalışmalara şevk vermektedir emeği geçenleri kutluyorum dedi.


MALATYA YADER 
BASIN BİRİMİ
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
2027 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MALATYA YADER
YÖNETİM KURULUMUZ
SİTEMİZE ÜYE OLUN
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
GÖNÜLLÜMÜZ OL
TERCİHLER
3413 SORGULAMA
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
YARDIMLARINIZ İÇİN
YURT ANILARIMIZ
ANILARIMIZ
MALATYA DAN HABERLER


REKLAM ALANI
BU ALANA

REKLAM

VERMEK İÇİN

YÖNETİM

KURULUMUZA

MESAJ

BIRAKINIZ
RESİM DÜZENLE