• https://www.facebook.com/yader44/
  • https://twitter.com/malatyayader
MALATYA YADER
türkbayrağı
SİTEMİZE ÜYE OLUN
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret187985
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARIANILARIMIZ
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ

Yurtlardan Ayrıldıktan sonra tü arkadaşlarımızın adreslerini güncel tutmaları gerekmektedir

Farklı illerde görüştüğümüz tüm arkadaşalrımızın en önemli ve ortak sorunu yıllarca sınav bekledikleri halde sınav gelmemiş olması bunun en büyük sebebinin ise arkadaşalrımızın sık sık adres değiştirmesi veya Adres bilgilerini güncellemedikleri görülmüştür. bu durumda olan tüm arkadaşlarımızın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bir dilekçe ile güncelleştirmeleri gerekmektedir.
LÜTFEN DİKKAT!!!
1- İşe giren arkadaşlarımızın bulundukları il Sosyal Hizmet İl Müdürlüğüne işe girdiklerini bildirmeleri kişilere defalarca sınav gelmesinin önüne geçmede faydalı olacaktır.
2- Sınav gelmeyen kişilerin muhakkak mevcut Adres bilgilerini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bir dilekçe ile güncelleştirmeleri gerekmektedir.
3- Daha iyi bir iş ümidiyle sınavlara girmeyenlerin listenin en sonuna alındıklarını unutmasınlar ve kendilerine gelen sınavlara katılsınlar.
4- illerde kurulmuş olan ve sizlerin sorunları için mücadele eden dernekler ile irtibatta olmaya ve destek olmaya özen gösteriniz ve çalışmalarına katılın. 

5- Sınavda başarısız olanlar adres değiştirdiklerinde yine aynı şekilde tekrar iş gelmesi için mevcut Adres bilgilerini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bir dilekçe ile güncelleştirmeleri gerekmektedir. Aile Bakanlığına sınavı kazanıp kazanmadığınız bildirmediğiniz için sınava giren kişilere tekrar iş gelmesi yıllar alabiliyor.
İl müdürlükleri ve Bakanlıkla alakayı kesmeyip her konuda bilgi almak için yazışma adresinden ve telefon numaralarından bilgi almayı ihmal etmeyin.

T.C.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Eskişehir Yolu Söğütözü Mah. 2177 Sokak No:10/A Kat.10.11.12.13 Posta Kodu: 06510 Çankaya/ANKARA
 Santral Tel: 312 705 50 00
http://www.cocukhizmetleri.gov.tr/tr/html/10532/Iletisim   yandaki linki tıklayarak il müdürlüklerinin ve bakanlığın ilgili daire başkanlıklarının bilgilerine ulaşmanız mümkündür….


1794 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MALATYA YADER
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
YARDIMLARINIZ İÇİN
RESİM DÜZENLE