0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret213361
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü iken Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Hidayet BOZKURT malatyadaki görevinden ayrıldı

Başbakanın “il müdürleri kendi memleketlerinde görev almayacaklar” talimatı üzerine Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hidayet Bozkurt, Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atandı. Bozkurt, yerini eski Diyarbakır İl Müdürü olan Oktay Taş’a bıraktı.  Görev değişikliği sırasında duygusal anlar yaşayan Hidayet Bozkurt “ Kendi memleketim olan Malatya da görev yapmak benim için bir onurdu. Yeni İl Müdürü Oktay Taş kardeşime de başarılar diliyor ve çok iyi işler yapacağına inanıyorum. Malatya da olduğum süre zarfında desteklerini bizden esirgemeyen Sayın Valim Vasip Şahin’e, Çok Değerli Milletvekillerimize, Belediye Başkanım Ahmet Çakır’a, Emniyet Müdürüm Mustafa Aygün’e, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürlerine, Sivil Toplum örgütlerine ve birlikte mesai yaptığımız bütün arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.” Dedi.

Malatya YADER Yönetim Kurulu olarak görev yaptığı sürece Derneğimize özel ilgi gösteren her fırsattadesteklerini esirgemeyen Sevgili Müdürümüz Hidayet BOZKURT'a yeni görevinde üstün başarılar dilerim.

Mehmet ÇOLAK (Malatya Yader Yönetim Kurulu Başkanı)3568 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜYE OLUN
BAĞIŞÇI HAKLARI KORUMA PLATFORMU ÜYESİDİR
DABAF KURUCU DERNEKLER