0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret209152
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Malatya Usta Öğreticiler Derneği Başkanı ve Aynı zamanda Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Halise Can ve Dernek Üyesl Usta Öğreticiler Maske Üretimine başladı.

Çin de Başlayan ve Dünyada neredeyse tüm ülkelere yayılan son bir haftadır ülkemizde de görülmeye başlayan Covit 19 Corona Vürüsü nedeniyle, ülkemizin birçok yerinde belli yaş gruplarında sokağa çıkma yasağınında ilan edildiği bu günlerde, Malatya Usta Öğreticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Aynı Zamanda Derneğimiz Gönüllüler Komitesi birimi Sorumlusu Halise CAN ve Usta Öğreticler bir araya gelerek örnek bir davranış göstererek Malatya daki Hastanelerin ihtiyacı için Maske üretimine başladılar.


Bu örnek davranışlarından dolayı Malatya Usta Öğreticiler derneğini ve maske üretimine katkıda bulunan tüm usta öğreticileri kutlar, bu zor süreçte ülkemize ve sağlık çalışanlarımıza güç ve kuvvet dileriz.

Bu davranış kurtuluş savaşımızda kadınlarımızın cepheye erzak ve cephane taşımaları gibi, elzem ve daha öncede bir çok ülkede en büyük sorun olan ve sağlık çalışanlarımızın en çok ihtiyaç duyacağı Maske ihtiyacına katkı sunmalarından dolayı, kutlar bu örnek davranışların devamını dileriz.

Malatya Yader Yönetim Kurulu 
78 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜYE OLUN
BAĞIŞÇI HAKLARI KORUMA PLATFORMU ÜYESİDİR
DABAF KURUCU DERNEKLER