0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret209156
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Cin de başlayarak bir çok ülkede görülen ve ülkemizde de görülmeye başlayan COVİT 19 rahatsızlığı tüm ülkede tedirginliğe yol açmaktadır

Bu süreçte son derece özverili ve can siperane bir şekirlde çalışma örneği gösteren Hükümetimizin ilgili bakanlıkları ve Sağlık çalışanlarımızı canı gönülden kutlar bu özveri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bu rahatsızlık bulaşıcı olması ve insanları olumsuz yönden etkilemsi nedeiyle başta okullar olmak üzere birçok ortak alan kapatılmışken bizlere de bu sorumluluklarımızın bilincinde olarak sorumlu davramak zorundayız, bu yüzden herkesin evlerinde kalması en doğru bilgiyi güvenilir kaynaklar ve bizzat kamu kurumlarından almaları çok önemlidir.

bu sıkıntılı süreci ülke olarak her sıkıntılı süreçte olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza inancımız tamdır bu nedenle herkesi sorumlu davranmaya davet ediyoruz.

öz verili çalışmalar yapan gayretlerinden dolayı Başta Sağlık Bakanımız Olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza başarılar dileriz.


Malatya Yader
Yönetim Kurulu149 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜYE OLUN
BAĞIŞÇI HAKLARI KORUMA PLATFORMU ÜYESİDİR
DABAF KURUCU DERNEKLER