0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret209155
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Derneğimizi Üyesi Eğitimci ,Psikolog yazar Sayın Eşref BOLLUKÇU nun Hayata Sevgi ile Bak isimli kitabı yayınlandı.

Derneğimiz Üyesi kıymetli büyüğümüz Eğitimci Psikolg Yazar Sayın Eşref BOLLUKÇU nun yazdığı ve Geçtiğimiz günlerde yayınlanarak okuyucuları ile buluşturulan, HAYATA OLUMLU BAK isimli kitabından sonra, ikinci kitabı olan HAYATA SEVGİ İLE BAK kitabıda okuyucuları ile buştu.

Tüm online kitap satış sitelerinden temin edebileceğiniz kitapların okuyucuların beğenisine sunan, Eşref BOLLUKÇU aynı zamanda çeşitli sitelerde ve Derneğimiz Web sayfasındada Çocuk Gelişimi ve Aile Konularında çeşitli Makale ve Köşe Yazıları yazmaktadır.


Sevgili Eşref BOLLUKÇU hocamıza başarılar diler yeni yayınları ile okuyucuların bol olmasını dileriz.

Malatya Yader Yönetim Kurulu1976 yılında Elazığ'ın Baskil ilçesinin Beşbölük Köyünde doğdu. İlköğretimi Baskil Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda, ortaöğretimi Malatya Fatih Lisesinde bitirdi. 1996 yılında İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalına tek tercihle yerleşti. Haziran 2000'da mezun olup Malatya Yunus Emre Endüstri Meslek Lisesinde meslek hayatına başladı.

Şuan Elazığ Balakgazi Ortaoku'lunda görev yapmaktadır. Eşref Bollukçu, daha lise yıllarında insanların sorunlarıyla ilgilenen bir öğrenci olduğu için öğretmenleri ve çevresi tarafından PDR'yi okuması yönünde desteklendi.
Kendisi de bu alanda çalışmayı sevdiği için girdiği ÖSYM sınavında tek tercih yaparak yerleşti. Üniversite yıllarında psikolojik danışma ve rehberlik alanındaki başarısı ile taktir topladı.

Özellikle "Çocuk psikolojisi" ve "Anne-baba eğitimi" konusunda kendini yetiştirdi. "Anne baba eğitimi" konusunda seminerler verdi.

Hayatında araştırmacı kimliği ve düzenli hayatıyla tanınmaktadır. Çalışma hayatında psikolojik danışma rehberlik alanının gelişmesi için çaba sarfetmekte olup bu nedenle www.pdrservisi.com adlı siteyi kurdu. Yazı ve kitap çalışmalarım devam ediyor
109 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜYE OLUN
BAĞIŞÇI HAKLARI KORUMA PLATFORMU ÜYESİDİR
DABAF KURUCU DERNEKLER