0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret216685
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Kurulduğumuz günden buyana büyük gayret ve özverili çalışmalarımızın sonucunu 2019 yılında projeler yılı ile ön plana çıktık.

2018 yılı sonunda oluşturulan yeni yönetim kurulu ve akabinde proje ekibinin oluşturulması ile Avrupa Birliği projelerinde başarılı bir dönem geçirdik.


Uluslar Arası Çocuk Merkezi tarafından dersteklenen GELECEK bİZLERİZ isimli projemiz ile devlet korumasında kalan kardeşlerimiz ile yaklaşık 5 ay boyunca devam eden ve devlet korumasından ayrılmış rol Model arkadaşlarımız ile çeşitli programlar gerçekleştirildi.


Daha Sonra Avrupa Birliği Sivil Düşün Tarafından desteklenen Aynı Yolda Birlikte Yürüyelim İsimli projemiz ile aynı amacı ilke edinmiş Ülkemizin her bölhesine giderek çalışmalar yaparak yaptığımız çalışmaları paylaştık ve Ortaklık Protokolü İmzaladık. programın finalinde yaptığımız çalışmalarımızı ve derneklerimizin yaşadığısorunları direk Aile Bakanlığı Çocuk HizmetleriGenel Müdürüne aktararak görüş alışverişinde bulunduk önemli çalışmalar ve önemli geri kazanımlarelde edilerek proje tamamlanırken.


Malatya da Kurulan ve Bingöl,Erzurum,Ağrı,Muş Yurt Ayder dernekleri ile birlikte Doğu Anadolu Büyük Aile Federasyonunu kurarak derneklerimiz ile birlikte Yerelden Genele Güçlü Dernekler isimli Avrupa Birliği Projemizi Malatyada Faaliyet Gösteren Bağımlılıkla Sivil Mücadele Derneği Himayeye Muhtaç Yaşlılar Kadınlar ve Çocuklar Derneği Malatya Usta Öğreticiler Derneği ile Yurt Sağlık  Yurt Eğitim Sen Yurt İmarsen Sendikalarının katılımı ile 3 gün boyunca geerçekleştirilen Eğitim ile kardeşlerimizin hakları derneklerimizin yaşadığı Sorunların anlatıldığı Stratejik Davalama ve Savunuculuk konularından Sivil Düşün taraffından görevlendirilen Avrupa Birliği Uzmanınca verilen eğitim ile bu projemizide tamamladık.


42 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜYE OLUN
BAĞIŞÇI HAKLARI KORUMA PLATFORMU ÜYESİDİR
DABAF KURUCU DERNEKLER