0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret209155
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Bir Dönem Malatya Yetiştirme Yurdundan aynı kaderi paylaşan büyüklerimiz bir araya gerek hasret gideriyorlar

Bir dönem Malatya Yetiştirme Yurdunda kalan ve her biri çeşitli kurumlarda görev yapan ve şu anda büyük çoğunluğu İstanbul ve Çevre illerinde bulunan Büyüklerimiz düzenli olarak bir araya gelerek hasret gideriyorler 

her üç ayda bir düzenliş olarak bir araya gelen büyüklerimiz yeni buluşmasını hafta sonu geniş bir katılım ile gerçekleştirdi. sayıları her toplantıda artarken gelecekte kendileri ile aynı kaderi paylaşan kardeşlerine yardımcı olmak birlikteliklerini pekiştirerek rol model olmak kurum bakımı ile kurum bakımından ayrılan kardeşlerimizin yaşadığı sorunları en aza indirerek mevcut stk lar ile iş birliği içerisinde olmak.
Derneğimizi güçlendirmek sıkıntıda olan zor duruma düşen kardeşlerimizle bir nebzede olsa yardımlaşmak  hedeflerimiz ile birlik ve beraberliğimiz pekiştirmek isitiyoruz.

İstanbulda  yaşayan büyüklerimizi bir araya getirerek öncülük eden sevgi Şaban beyi tebrik ediyoruz bu birlik ve beraberliğin gelecekte daha güçlü bir oluşum ve daha güçlü bağlar ile gelecekte artarak devam etmesini dileriz.

Malatya Yader olarak büyüklerimizin bu tür birlikteliklerini destekliyor artarak devam etmesini dileri.

164 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÜYE OLUN
BAĞIŞÇI HAKLARI KORUMA PLATFORMU ÜYESİDİR
DABAF KURUCU DERNEKLER