0850 302 39 88  


POSTA KUTUSUNA GİRİŞ
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret218108
ANILARIMIZ

Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. Öz Güven İş Hanı Kat:1 No:114
MALATYA
Tel     : 0422 3238273
GSM  : 05354139567


Derneğimiz tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 7. sini gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Kardeşler İftar Programımızı gerçekleştirdik

Kurulduğumuz günden bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz kardeşler İftar Programımızın 7. si Yeşilyurt Belediyesi Beylerderesi Şelale Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.
 
programa Miad Sevgi Evlerindeki kardeşlerimizin yanısıra Daha Önce çeşitli dönemlerde Devlet Korumasında kalmış büyüklerimiz ve derneğimizin gönüllüler Komisyonu üyeleri,Yeşilyurt Belediye Başkanı adına Rıza Murat TÜRKSOY, Resim sanatçısı Ahmet BERBER,Himayeye Muhtaç Çocuklar ve Kadınlar Derneği Başkanı Ayşe Ece BUDAN, Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki DAĞ, Malatya Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Zuhal DİŞER, Yakınca Mahallesi Muhtarı Mevlüt TUNÇ unda katıldığı iftar programı gerçekleştirildi.

program nedeniyle bir açıklama yapan Derneğimiz Başkanı Mehmet ÇOLAK her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz iftar programı vesilesi ile kardeşlerimiz ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz iftar Programımızın gerçekleşmesinde emeği geçen Başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin GÜRKAN Yeşilyurt Belediye Başkanımız Mehmet ÇINAR, Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sayın Mehmet ÇOLAK, Ilıcaklar ailesine Lider Halısaha Tesislerine ve yönetim Kurulu Üyelerimiz, Derneğimizin gönüllüler Komisyonu üyelerimize katılım sağlayan değerli büyüklerimize ve sevgili kardeşlerimize teşekkür ederek program iftar yemeği ile tamamlandı.

240 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın