• https://www.facebook.com/yader44/
  • https://twitter.com/malatyayader
MALATYA YADER
türkbayrağı
SİTEMİZE ÜYE OLUN
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret187986
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARIANILARIMIZ
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ

MÜSİAD DA YENİ BAŞKAN MUHARREM POYRAZ

Derneğimizin destekçisi ve abimiz Muharrem POYRAZ Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği MÜSİAD Malatya Şube Başkanlığına Seçilmiştir.

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi 20. olağan kongresinde başkanlığa Muharrem Poyraz seçildi.
Derneğin Malatya Şubesinde gerçekleştirilen olağan kongrede mevcut başkan Hüseyin Kalan yeniden seçimlere girmezken, tek liste halinde gidilen seçimde yönetim kurulu başkanlığına işadamı Muharrem Poyraz seçildi.

MÜSİAD’ın yönetim ve denetim kurulları şu isimlerden oluştu:
YÖNETİM KURULU (ASIL): Muharrem Poyraz, Abdulkadir Üzmez, Bayram Dağaşan, Barış Yılmaz, Erdal İlbay, İsmail Aslan, Kadir Tutan, Mahmut Boyraz, Mehmet Haskul, Nazım Akkaya, Osman Yağız, Selim Pala, Sinan Akıncı, Yunus Akçin ve Zekeriya Tav,
YÖNETİM KURULU (YEDEK): M.Hanifi Işık, Süleyman Reşitoğlu, Hüseyin Bilmez, Aydın Akkoyun, Mehmet Karaca, Erhan Tay, Ahmet Tanış, Sabri Unat, Erkan Akın ve Serdar Yıldırım,
DENETLEME KURULU (ASIL): Hamdi Bayer, Hasan Demez ve Yasin Ekici,
DENETLEME KURULU (YEDEK): Hasan Oruç, Şahin Doğan ve Emre Yavuz.
Kongrenin ardından ise akşam kokteyl düzenlendi. Bir otelde gerçekleşen etkinliğe AKP Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Bülent Tüfenkci, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, AKP İl Başkanı İhsan Koca, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, MÜSİAD Genel Merkez Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Akbal, Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, derneğin eski Başkanı Hüseyin Kalan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve derneğin üyeleri katıldı.Malatya Şube’nin yeni Başkanı Muharrem Poyraz ise derneğin bölgesinde etkin, dünyada saygın bir güç olduğunu dile getirerek “Türkiye için yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarımızın 9 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da kurulan bir işadamları derneğidir.

Kişilerin ve kurumların, ülkemizin ve toplumumuzun, bölgemizin ve dünyanın, sosyal ve kültürel, siyasal ve ekonomik, bilimsel ve teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla oluşturulan gelişim, diyalog, işbirliği, güç birliği tablosudur. Derneğimiz hamd olsun 11 bini aşkın üyesi ile 60 bine yakın işletmeyi temsil eden, yaklaşık 1 milyon 600 bin kişiye istihdam sağlayan ve yurt içinde 86 irtibat noktası bulunan bir kuruluş.

Üyelerimizin sorunlarını, görüş ve önerilerini, kamu kurum ve kuruluşlarına yerinde ileten MÜSİAD yurt dışında farklı 78 ülkede toplam 208 noktada hizmet veren bir oluşum.

Sadece iş dünyasına değil, diğer kesimler için de örnek ilim rehberliği ve danışmanlık merkezi haline gelen uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturan, birikimini paylaşımına açan, kamu yararına dernek statüsüne sahip güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Biz dünyanın en yaygın ve en etkin STK’sıyız diyoruz” diye konuştu.Malatya MÜSİAD Başkanlığına seçilen değerli büyüğümüz ve derneğimizin gönüllüsü sayın Muharrem POYRAZ ı kutlar yeni görevinde başarılar dileriz.

Malatya Yader Yönetim Kurulu
90 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MALATYA YADER
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
YARDIMLARINIZ İÇİN
RESİM DÜZENLE