• https://www.facebook.com/yader44/
  • https://twitter.com/malatyayader
MALATYA YADER
türkbayrağı
SİTEMİZE ÜYE OLUN
Fikirlerini Paylaş, Sen de Kazanmaya Başla!
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret181220
SOSYAL MEDYA
ÇOCUK HAKLARI
ANILARIMIZ
POSTA KUTUSUNA GİRİŞ

VALİ ALİ KABAN I ZİYARET ETTİK

Dernek Yönetim Kurulu Başkana Vekili İlhan YABAŞ ve yönetim kurulu üyelerimiz valimiz sayın Ali KABANI makamında ziyaret etti.

Başkan Vekili İlhan YABAŞ ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Vahap KUŞBEY,Fırat YILDIZ,Ahmet ÖZERHAN ile Turnuva Tertip Komitesi Üyelerimiz Tuncay ALP ve Celil AKKURT birlikte vali Ali KABAN ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik.

Derneğimiz tarafından Kamu Kurumlarında görev yapan personellerin kaynaşmalarına katkı sunmak Devlet Koruması Altında Bulunan kardeşlerimize yönelik Aile Bakanlığı tarafından uygulanan Koruyucu Aile ve Evlat Edindirme modellerine farkındalık oluşturmak amacı ile Bizim İçin Oyna Dostluk Kazansın Halısaha Futbol turnuvasına davet ettik.

Daha sonra Derneğimiz tarafından Turnuva anısına hazırlanan ve sayın valimizin ismin yazılı olduğu Turnuva Hatıra Tişörtü verilerek turnuva final müsabakasına davet edildi.

Randevu talebimize olumlu cevap vererk bizleri kabul eden sayın valimiz STK kuruluşlarına verdiği önemi belirterek derneğimizin bu ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirdi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
346 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
MALATYA YADER
WHATSAPP HATTIMIZ
0850 302 39 88
YARDIMLARINIZ İÇİN
RESİM DÜZENLE